TJ Sokol Dobroslavice

Organizace založena v roce 1928. Součástí TJ je oddíl kopané, kuželkářské družstvo, tenisté – tenisové kurty se nacházejí v prostředí Zámeckého parku v Dobroslavicích a zájemci si mohou u správce kurtů předem zaregistrovat volné hrací termíny. Stolní tenisté – každý čtvrtek  pravidelně využívají ke své činnosti sál kulturního domu v Dobroslavicích.

Kuželky

Rozpis zápasů v rámci severomoravské divize

Kuželkářský oddíl SOKOL Dobroslavice
Rozpis utkání v soutěži severomoravské divize
KOLO termín čas místo utkání – soupeř
 1. 10.9.2016 09:00 Sokol Dobroslavice – TJ Opava B
 2. 17.9.2016 09:00 SKK Ostrava A – Sokol Dobroslavice
 3. 24.9.2016 09:00 Sokol Dobroslavice – SKK Jeseník
 4. 1.10.2016 09:00 Minerva Opava A – Sokol Dobroslavice
 5. 15.10.2016 09:00 Sokol Dobroslavice – TJ Krnov
 6. 22.10.2016 09:00 TJ Horní Benešov B – Sokol Dobroslavice
 7. 5.11.2016 09:00 Sokol Michálkovice – Sokol Dobroslavice
 8. 12.11.2016 09:00 Sokol Dobroslavice – Sokol Sedlnice A
 9. 19.11.2016 09:00 TJ Břidličná A – Sokol Dobroslavice
10 3.12.2016 09:00 Sokol Dobroslavice – HKK Olomouc C
11. 10.12.2016 09:00 Sokol Dobroslavice – SKK Ostrava B
12. 14.1.2017 16:30 TJ Opava B – Sokol Dobroslavice
13. 21.1.2017 09:00 Sokol Dobroslavice – SKK Ostrava A
14. 4.2.2017 10:00 SKK Jeseník – Sokol Dobroslavice
15. 11.2.2017 09:00 Sokol Dobroslavice – Minerva Opava A
16. 18.2.2017 09:00 TJ Krnov – Sokol Dobroslavice
17. 25.2.2017 09:00 Sokol Dobroslavice – TJ Horní Benešov B
18. 4.3.2017 09:00 SKK Ostrava B – Sokol Dobroslavice
19. 11.3.2017 09:00 Sokol Dobroslavice – Sokol Michálkovice
20. 18.3.2017 09:00 Sokol Sedlnice A – Sokol Dobroslavice
21. 1.4.2017 09:00 Sokol Dobroslavice – TJ Břidličná A
22. 8.4.2017 10:00 HKK Olomouc C – Sokol Dobroslavice

FOTBAL – rozpis zápasů

MUŽI III. třída:

A2A – III.třída sk. A muži
Termín  čas místo utkání/soupeř
Neděle 14. 8. 2016 17:00 SudiceDobroslavice 
Sobota 20. 8. 2016 17:00 DobroslaviceSlužovice 
Sobota 27. 8. 2016 17:00 Dobroslavice – Závada
Sobota   3.  9. 2016 16:30 Bohuslavice „B“ – Dobroslavice
Sobota 10. 9. 2016 16:00 Dobroslavice – Dolní Benešov „B“
Neděle 18. 9. 2016 16:00 Darkovice „B“ – Dobroslavice
Sobota 24. 9. 2016 16:00 Dobroslavice – Oldřišov „B“
Sobota   1.10. 2016 15:30 Štěpánkovice „B“ – Dobroslavice
Sobota   8.10. 2016 15:00 Dobroslavice – Hať „B“
Sobota 15.10. 2016 15:00 Strahovice „B“ – Dobroslavice
Sobota 22.10. 2016 14:00 Dobroslavice – Bolatice „B“
Sobota 29.10.2016 14:00 Darkovičky „B“ – Dobroslavice

STARŠÍ ŽÁCI:

E2A – starší žáci 1+7 sk.A
Termín  čas místo utkání/soupeř
Sobota   3.  9.2016 14:30 Bohuslavice – Dobroslavice
Sobota 10. 9.2016 13:30 Dobroslavice – Oldřišov
Pátek   16.  9.2016 16:30 Háj ve Slezsku – Dobroslavice
Sobota 24. 9.2016 13:30 Dobroslavice – Píšť
Sobota   1.10.2016 13:00 Dobroslavice – Štítina
Neděle   9.10.2016 13:00 Štěpánkovice – Dobroslavice
Sobota 15.10.2016 12:30 Dobroslavice – Šilheřovice

Ostatní sportovní činnosti

  • Jóga – cvičení pro všechny – probíhá každý týden v pondělí také v sále KD
  • Cvičení žen – kalanetika, aerobik – každou středu
  • Stolní tenis – každý čtvrtek

Zobraz program kulturního domu